Zapraszamy na FEM 2018!

FES2018

eFitness jest organizatorem Fitness Executive Summit podczas II edycji Kongresu FEM 2018! Wydarzenie odbędzie się 15-16 marca w Warszawie.

Przygotowujemy Fitness Executive Summit z myślą o właścicielach, kadrze zarządzającej obiektami sportowymi oraz inwestorach. Celem spotkania jest otwarta wymiana opinii na temat kondycji branży fitness i kierunków rozwoju. Chcemy wyjść poza utarty już kontekst, zapraszając do dyskusji osoby, które na co dzień nie uczestniczą w życiu branży. Moderować spotkanie będą specjaliści z eFitness. Spotkanie już z założenia odbędzie się w kameralnej atmosferze – będą w nim mogły uczestniczyć jedynie osoby z imiennym zaproszeniem.

Więcej informacji o zaproszonych gościach i programie już wkrótce!

Kongres FEM – Fitness Experience Management to  spotkanie branży fitness skierowane do inwestorów, deweloperów, producentów, właścicieli i managerów klubów fitness. To okazja do zdobycia wiedzy, poznania najnowszych trendów w branży i wymiany doświadczeń, gdzie głównym celem jest efektywne zarządzanie i prowadzenie klubów fitness. W programie znalazły się wykłady prowadzone przez uznanych specjalistów, Strefa networkingu, Strefa konsultacji z zakresu finansów i księgowości, HR, IT, zarządzania, marketingu oraz Business Meeting Zone – uroczysta Gala branżowa. Kongres FEM – Fitness Experience Management to wydarzenie współorganizowane przez Konferencję Fitness PEI oraz FIWE – Międzynarodowe Targi Branży Fitness&Wellness.

FEM na BF

Zapraszamy,

Zespół eFitness

Kontakt


Masz pytania? Napisz do nas!

eFitness Sp. z o.o.
ul. Goździkowa 6
60-175 Poznań
info@efitness.com

Helpdesk: +48 61 666 12 88

Zobacz nas na facebooku