2018 – the road to success

tło2

Za nami kolejny rok wyzwań i sukcesów – dziękujemy, że byliście z nami!

Dzięki intensywnej pracy obsługujemy już ponad 600 klubów, a system eFitness dociera nawet do krajów bałtyckich oraz na Bałkany.

2017 rok był także czasem zmian i ulepszeń. Cieszymy się, że tak chętnie korzystacie z naszych doszkoleń stacjonarnych i online. To świetna możliwość do zdobycia wiedzy o systemie i w pełni wykorzystania jego możliwości! Z myślą o Was wydłużyliśmy także czas działania infolinii. Cały czas się rozwijamy i to dla Was stajemy się coraz lepsi!

Ostatni rok był także pełen inspirujących wydarzeń. Można nas było spotkać podczas Targów FIBO, Kongresu Fit-Expo, FIWE, Kongresu IHRSA w Londynie oraz na Fitness Management Maraton META podczas Kongresu body LIFE. To była świetna okazja do spotkań z Wami, dziękujemy!

2018 rok zapowiada się tak samo ekscytująco. W marcu serdecznie zapraszamy na Kongres FEM, podczas którego zorganizujemy nowe wydarzenie – Fitness Executive Summit 2018. Spotkanie przygotowaliśmy z myślą o właścicielach, kadrze zarządzającej obiektami sportowymi oraz inwestorach. Jego celem jest otwarta wymiana opinii na temat kondycji branży fitness i kierunków rozwoju. Ponadto będzie nas można spotkać na innych wydarzeniach branżowych w kraju i za granicą.

Cieszymy się na następny rok współpracy. Pomaganie naszym Klientom i Partnerom w codziennej pracy oraz osiąganiu sukcesów jest naszym głównym celem.

Życzymy, aby Nowy Rok był dla Was „drogą do sukcesu”.

Kontakt


Masz pytania? Napisz do nas!

eFitness Sp. z o.o.
ul. Goździkowa 6
60-175 Poznań
info@efitness.com

Helpdesk: +48 61 666 12 88

Zobacz nas na facebooku Zapisz się do newslettera