Branża Fitness Awards

Uważasz, że Twój klub, ośrodek, studio warto odwiedzić? Uzyskaj tytuł rekomendowanego miejsca i zaprezentuj się w rankingu portalu Branża Fitness! Branża Fitness AWARDS to pierwsza edycja konkursu dedykowanego klubom fitness, ośrodkom sportowym i studiom butikowym (m.in. jogi, EMS, indoor cycling, box crossfit).

Możesz zaprezentować wyjątkowość Twojego klubu w jednej z czterech kategorii: INNOWACJA, DESIGN, MARKETING, KLUB PRZYJAZNY KLUBOWICZOM. To możliwość na zdobycie tytułu rekomendowanego ośrodka i miejsca w rankingu „Branża Fitness rekomenduje”. W konkursie mogą wystąpić zarówno mniejsze kluby, jak i całe sieci. Zgłoszenia będą przyjmowane w dwóch segmentach: powierzchnia do 1000 m kw. i powierzchnia powyżej 1000 m kw.

Nabór zgłoszeń do konkursu trwa do 31 sierpnia.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 21 września 2018 r. podczas V edycji targów FIWE – Fitness Trade Show w Warszawie. W skład jury konkursu wchodzą: Jakub Mauricz, Michał Leszek, Krzysztof Pakulec, Jakub Undra, Filip Lewandowski, Mateusz Laskowski, Marcin Powierza, Urszula Kałużna, Bartłomiej Pomarański, Weronika Jasnoch oraz Magdalena Szmidt.

eFitness jest partnerem konkursu i sponsorem nagrody w kategorii Klub przyjazny klubowiczom. Zapraszamy do udziału w Branża Fitness Awards!

Więcej informacji o konkursie

Kontakt


Masz pytania? Napisz do nas!

eFitness Sp. z o.o.
ul. Goździkowa 6
60-175 Poznań
info@efitness.com

Helpdesk: +48 61 666 12 88

Zobacz nas na facebooku