Wyższy poziom zarządzania – eFitness w chmurze Microsoft Azure

eFitness z sukcesem zakończył migrację do systemu Microsoft Azure. Od teraz praca na oprogramowaniu do zarządzania klubem fitness jest jeszcze wydajniejsza. Wdrożenie systemu umożliwia sprostanie wszystkim wyzwaniom biznesowym, także tym pojawiającym się w branży fitness.

Microsoft zaufało już wiele startupów oraz instytucji rządowych. Z platformy korzysta, prowadzi w niej swoje działalności i stale się rozwija aż 90 procent firm z listy Fortune 500. Polska firma jako jedyny producent oprogramowania w branży fitness korzysta z rozwiązania Microsoft Azure. Projektowanie i testowanie zupełnie nowych rozwiązań niespotykanych dotąd w branży wymagało innowacyjnego podejścia. Do wdrożenia rozwiązania potrzebne było zaangażowanie najlepszego zespołu developerskiego.

„Od początku działalności eFitness najważniejsze były dla nas technologia i rozwój produktu. Dobór najlepszych rozwiązań jest kluczowy, aby finalnie kluby fitness mogły działać szybciej i efektywniej. Migracja systemu eFitness do platformy Microsoft Azure to zdecydowanie krok w stronę jeszcze wydajniejszego funkcjonowania obiektów sportowych. Technologia, która wspiera ludzi i kapitał w klubach to jedyna droga ku przyszłości” – tłumaczy Tomasz Stryczyński, Chief Technology Officer eFitness.

Jak wyglądało wdrożenie? Czytaj więcej w Branża Fitness.

Nowoczesne środowisko pracy to także swoboda tworzenia, wdrażania aplikacji i zarządzania nimi w globalnej sieci. Maksymalizacja wydajności udług przetwarzania danych sprawia, że zaspokajanie szczególnych potrzeb biznesowych pojawiających się w szybko rozwijającej się branży fitness jest możliwe. Nowe rozwiązanie sprawia, że eFitness jest gotowy na każde wyzwanie Twojego biznesu, dostarczając wszystko, czego potrzebujesz przy zarządzaniu klubami fitness. To oprogramowanie, które pracuje dla Ciebie!

Dlaczego Microsoft Azure? Więcej dowiesz się z portalu Branża Fitness.

Kontakt


Masz pytania? Napisz do nas!

eFitness Sp. z o.o.
ul. Goździkowa 6
60-175 Poznań
info@efitness.com

Helpdesk: +48 61 666 12 88

Zobacz nas na facebooku