eFitness członkiem EuropeActive

eFitness dołączył do członków stowarzyszenia EuropeActive. Wspieramy pracę jaką wykonuje europejskie stowarzyszenie na rzecz sektora fitness.

EuropeActive jest wiodącą organizacją non-profit reprezentującą cały europejski sektor zdrowia i fitness w Brukseli. Jak podaje organizacja, sektor zdrowia i fitness w Europie obsługłuje ponad 52,4 milionów konsumentów, generuje 26,7 miliarda euro przychodów, zatrudnia 650 000 osób i składa się z 51 200 obiektów.

EuropeActive zapewnia głos branży fitness oraz propaguje aktywny tryb życia na obszarze Unii Europejskiej. Misją stowarzyszenia jest motywowanie ludzi do aktywnego i zdrowego życia. Swój cel osiąga dzięki budowaniu i poszerzaniu świadomości z korzyści zdrowotnych wynikających z regularnej aktywności fizycznej a także poprzez wspieranie tworzenia sieci kontaktów i partnerstw między sektorem branżowym oraz społeczeństwem w celu określenia wspólnych wyzwań.

Równie ważnym celem EuropeActive jest zapewnianie wysokich standardów jakości w sektorze fitness, umożliwiających użytkownikom bezpieczne i efektywne ćwiczenie oraz propagowanie aktywności fizycznej i dobrego samopoczucia. Aby osiągać swoje cele, EuropeActive współpracuje z Unią Europejską i innymi organizacjami międzynarodowymi.

Dowiedz się więcej o działalności EuropeActive

Kontakt


Masz pytania? Napisz do nas!

eFitness Sp. z o.o.
ul. Goździkowa 6
60-175 Poznań
info@efitness.com

Helpdesk: +48 61 666 12 88

Zobacz nas na facebooku